Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Władysławów - Oferty sprzedaży działek

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

399 000 zł9 151 m² 43,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę leśną 9152 m2, prostokąt o wymiarach ok. 71 m x 122 m, we wsi Władysławów, gm. Żabia Wola, pow. Grodziski. Działka jest jedną z sześciu tworzących większą.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 200 m² 575 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dane działki Władysławów ul. Pełni Księżyca 6 szybkie połączenie komunikacyjne z Centrum Warszawy Powierzchnia działki 1200 m , Numer ewidencyjny 56/14 Wymiary 37,25 x 32,22.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

6 398 000 zł91 400 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 90 tyś m2 (9ha) we Władysławowie koło Mszczonowa. Działka o nieregularnym kształcie przy drodze asfaltowej. W drodze prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

2 758 560 zł9 852 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka inwestycyjna 0,9852 ha, władysławów, gm. Lesznowola, powiat piaseczyński Na sprzedaż wyjątkowa działka o numerze ewidencyjnym 149/3 położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki we Władysławowie gmina Lesznowola. Działki po 1000 m2, foremne, kształt zbliżony do kwadratu 35 x 28 m. Cały teren składa się z dziewięciu działek po 1000 m2 każda.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 077 m² 324,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1077 m2 w miejscowości Władysławów gmina Lesznowola. Działki z nowego podziału, w sąsiedztwie pola i pojedyncze samosiejki, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 430 m² 391,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1430 m2 w Władysławowie koło Grodziska maz/żabiej Woli. Działka ogrodzona przy gminnej drodze utwardzonej. Działka w kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł3 500 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3500 m2 w Władysławowie koło Grodziska maz/żabiej Woli. Działka przy gminnej drodze utwardzonej. Działka w kształcie trapezu (kształt.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł2 414 m² 219,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża Ładna i Słoneczna Działka przy pięknym suchym Lesie o powierzchni 2414 m2. Położona na granicy z Zalesiem i Władysławowa. Możesz na niej wybudować swoją wymarzoną willę.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 000 m² 129,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż piękna działka w lesie wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej i letniskowej. Cicha okolica. W pobliżu rzeka Liswarta. Teren ogrodzony. Uzbrojenie w drodze: sieć wodna,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł853 m² 491,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 853 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy Władysławów (gmina Grodzisk Mazowiecki). To idealne miejsce dla osób szukających ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 694 m² 73,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

"sigma nieruchomości " z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży działki we Władysławowie , gm. Zgierz. Działka rolno-budowlana o powierzchni 3694 m2, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł984 m² 66,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż działkę zlokalizowaną w miejscowości Władysławów powiat kłobucki, przy ul. Sosnowej o powierzchni 984 m . Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł1 620 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Władysławów, gmina Lesznowola. Działka o powierzchni 1620m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 60m szerokości (od drogi dojazdowej).

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

698 000 zł1 280 m² 545,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania przepiękna działka w cichym miejscu Wilczej Góry. Wilcza Góra to urokliwe miejsce graniczące od wshodzniej strony z lasem Magaleńskim. Na działce stary las, ale działka przy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Władysławów +1 km

680 000 zł1 000 m² 680 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana 1000 m Wilcza Góra, gm. Lesznowola, ul. Jasna Prezentujemy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1000 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Władysławów +1 km

3 027 600 zł8 410 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Duża działka dla inwestora. Robercin działka usługowo-produkcyjna po uzyskaniu warunków zabudowy, aktualnie brak mpzp. Duża działka zlokalizowana w sąsiedztwie trasy S7 przy której zamontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Władysławów +1 km

1 226 800 zł6 134 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Robercin, na sprzedaż działka Z warunkami zabudowy pod zabudowę mieszkaniową I usługową. Lokalizacja: działka znajduje się w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Władysławów +1 km

721 700 zł2 062 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Robercin działka pod zabudowę po uzyskaniu warunków zabudowy Z dostępem do drogi lokalnej przy trasie S7 oraz drogi prywatnej. Aktualnie brak Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Władysławów +1 km

499 000 zł1 892 m² 263,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Woli Gołkowskiej. To nie jest przypadkowy grunt. To miejsce, które wpisuje się w aktualny kierunek rynku czyli ucieczkę.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Władysławów +2 km

2 800 000 zł10 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna położona w miejscowości Wola Gołkowska. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego teren ten, oznaczony symbolem mn/u, przeznaczony jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Władysławów +2 km

1 459 450 zł1 717 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.072536, 20.967269 Bobrowiec, ul. Główna Numery ewidencyjne 81/15 i 81/16 Media Prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Władysławów +3 km

1 265 000 zł1 686 m² 750,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam wyjątkową ofertę działki: działka budowlana o powierzchni 1 686 m2. Lokalizacja: bobrowiec, w okolicy domów jednorodzinnych. Media: pełne uzbrojenie - prąd, gaz, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Władysławów +3 km

3 200 000 zł11 600 m² 275,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka dla inwestora pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą znajdująca się w Kamionce obok Bobrowca. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach:.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Władysławów +3 km

640 000 zł986 m² 649 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bobrowiec - spfrzedaż działki. - działka mn usługowo - mieszkaniowa, przy głównej ulicy. Jest możliwość kupna działki obok. Działka pod dom lub budynek mieszkaniowo - usługowy w atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Władysławów +3 km

1 550 000 zł1 800 m² 861,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedna z najładniejszych działek w sercu starej leśnej Magdalenki - szeroka - tez pod dwulokalowy dom Działka ze starodrzewem -100 letnie sosny. Na działce domek letniskowy, ocieplony po.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Władysławów +3 km

1 289 000 zł1 805 m² 714,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka zanurzona w leśnej enklawie Magdalenki idealna pod budowę nowoczesnej willi z wielkimi przeszkleniami i widokiem na drzewa Starodrzew sosnowy , utwardzony dojazd obok nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Władysławów +3 km

845 000 zł945 m² 894,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Piękna nieduża działka w najstarszej części Magdalenki. Przy lesie, terenach rekreacyjnych, super położona, dojazd z kostki ostatnie 40 m utwardzona tłuczniem Działka nieuzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Władysławów +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Władysławów

Władysławów,mazowieckie

620 000 zł3 100 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża Ładna i Słoneczna Działka przy Lesie o powierzchni 3100 m2. 50% zabudowy, 3 kondygnacje w tym poddasze użytkowe. Działka ma kształt prostokąta 79m x 38m. Jednak to nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Władysławów

Władysławów,mazowieckie

530 000 zł2 414 m² 219,55 zł/m²

 

 

 

Władysławów,mazowieckie

2 100 000 zł6 372 m² 329,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu działkę pod zabudowę dwulokalową znajdującą się w miejscowości Władysławów. Działka oznaczona w miejscowym planie symbolem mu-teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Władysławów

Władysławów,mazowieckie

620 000 zł3 100 m² 200 zł/m²

 

 

 

Władysławów,mazowieckie

530 000 zł2 414 m² 219,55 zł/m²

 

 

 

Władysławów,mazowieckie

952 000 zł952 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować działkę pod Warszawą z szybkim dojazdem na Mokotów z pozwoleniem na budowę. Działka położona jest w pięknej pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Władysławów,mazowieckie

1 125 000 zł2 500 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować duża działkę w otulinie lasu w podwarszawskim Władysławowie gmina Lesznowola. Położona przy grodze asfaltowej działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Władysławów

Władysławów,mazowieckie

420 000 zł2 150 m² 195,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Działki na sprzedaż, żabia Wola , Grodzisk Mazowiecki okolice. Bardzo piękna działka budowlana we Władysławowie k. Siestrzeni,( gmina Żabia Wola) i Marynina. Miejscowość słynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Władysławów

Władysławów,mazowieckie

420 000 zł2 150 m² 195,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki Grodzisk Mazowiecki , Żabia Wola okolice. Na sprzedaż działka we Władysławowie- miejscowości graniczącej z Siestrzenią, maryninem i Musułami. Działka ma 2150m2 i kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Władysławów

Władysławów,mazowieckie

620 000 zł3 000 m² 206,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża Ładna i Słoneczna Działka przy Lesie o powierzchni 3000 m2. Położona w miejscowości Siestrzeń (okolice Władysławowa) Możesz na niej wybudować swoją wymarzoną willę pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Władysławów

Władysławów,mazowieckie

360 000 zł1 500 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża Ładna i Słoneczna Działka przy Lesie o powierzchni 1500 m2. Położona w miejscowości Siestrzeń (okolice Władysławowa) Możesz na niej wybudować swoją wymarzoną willę pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Władysławów

Władysławów,mazowieckie

680 000 zł1 620 m² 419,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1620 m2 zlokalizowana w miejscowości Władysławów gm. Lesznowola. Przybliżone wymiary: 59 m x 27 m. Media: kanalizacja, woda, gaz i prąd - w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Władysławów

Władysławów,mazowieckie

530 000 zł2 414 m² 219,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża Ładna i Słoneczna Działka przy pięknym suchym Lesie o powierzchni 2414 m2. Położona na granicy Zalesiem i Władysławowa. Możesz na niej wybudować swoją wymarzoną willę.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij