Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy przy lesie Władysławów - Ogłoszenia z domami w otoczeniu lasu

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

910 000 zł121 m² 7 520,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

***wyłączne biuro sprzedaży dewelopera*** ***bez pcc i wynagrodzenia dla biura*** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą od lokalnego dewelopera z gminy Lesznowola. Nasz projekt obejmuje 64.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł121 m² 10 661,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

***wyłączne biuro sprzedaży dewelopera*** ***bez pcc i wynagrodzenia dla biura*** gotowy do wprowadzenia, jedyny wykończony dom bez pcc, bezpośrednio od dewelopera! Miejscowość Władysławów,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Władysławów,mazowieckie

999 000 zł82,40 m² 12 123,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Sprzedaż | 999 000 zł | 82,4 m2 | segment skrajny | 4 pokoje | Wojska Polskiego | Władysławów | Gm. Lesznowola Przedmiotem sprzedaży jest segment skrajny o powierzchni 82,4m2 z ogródkiem 280.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł121,33 m² 10 632,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowy dom wraz z garażem i działką, wykończony, gotowy do zamieszkania od już! Posadowiony jest on na działce 180 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

910 000 zł121 m² 7 521 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zakup od dewelopera bez prowizji I pcc! Oddane do użytkowania! Domy w zabudowie bliźniaczej, wybudowane z wysokiej jakości materiałów w standardzie deweloperskim. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 910 zł133,92 m² 8 818,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:234 m²

Projekt obejmuje kameralne osiedle 57 nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w Lesznowoli. To inwestycja łącząca komfort życia, funkcjonalny układ pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Władysławów,łódzkie

405 000 zł193 m² 2 098,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

5 km od Piotrkowa, miejscowość władysławów/wola Bykowska. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Oferta tylko u nas. Do sprzedaży budynek mieszkalny parterowy o powierzchni użytkowej.